Nyomtatvány

Tételek száma: 65

1939 Magyar Élet Párt értesítője, I. évf. 1. sz. (induló szám), 1939. szept. 15. A címlapon gróf Teleki Pál írásával. Bp., Pallas-ny., 8 p.
14238.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1940 A Közlekedési szemle Erdély visszacsatolása alkalmából kiadott különszáma erdélyi közlekedési ügyeiről
14239.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1941 A Magyarság című nyilaskeresztes újság évkönyve, jó állapotban, 160p
14240.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
26

1943 Kolozsvári Nyári Egyetem Órarendje, 1943. júl. 1-7., 8-14., kétoldalas, Kolozsvár, Minerva-ny., hajtott, bejelölésekkel, 30x42 cm
14241.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1945 Szabadság I. évf. 166. sz., 1945. aug. 8., a címlapon a Hirosima elleni atomtámadás hírével: ,,Japánra lezuhant az első atombomba", helyenként kissé foltos lapokkal, 4 p.
14242.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1946 Szabadság II. évf. 8. sz., 1946. jan. 10., a címlapon Bárdossy László akasztásának időpontja, benne Szálasi tanúvallomása és egyéb hírek, 4 p.
14243.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14

1948-1949 Mágus Híradó. A Magyar Műkedvelő Bűvészek Köre kéthavonként megjelenő beszámolója. I. évf. 3., 4-5. sz, II. évf. 6. sz. Papírkötések, az I. évf. 3. szám borítója leszakadt, a többi borítója kissé szakadozott.
14244.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43

1953 Új Hang, a DISZ és az Írószövetség irodalmi és kritikai folyóirata. Különkiadás Sztálin halálának alkalmából, 1953. március. Bp., Ifjúsági Lapkiadó Vállalat (Egyetemi Ny.), 1 t.+48 p. Benne többek között Eörsi István, Kuczka Péter, Ancsel Éva, Pándi Pál, Kardos László és Vészi Endre írásai. Kiadói papírkötés, a borító és néhány lap kissé foltos. Megjelent 6000 példányban.
14245.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1963 Gross Arnold (1929-2015) és Csanády András (1929 - ) korai kiállítási meghívója. Linómetszet. papír. 27x15 cm
14246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1968-1970 A Manchester United angol labdarúgócsapat kupamérkőzéseinek programfüzetei (BEK, FA Kupa), össz. 9 db, tanúsítvánnyal / Manchester United cup match programmes (European Champions Cup, FA Cup), 9 in total, with certificate
14247.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1978 Manchester United - Manchester City (2:2) angol labdarúgó-mérkőzés hivatalos programfüzete, 1978. márc. 15., kisebb gyűrődésekkel, kopásnyomokkal, tanúsítvánnyal / Manchester United v. Manchester City (2-2) official match programme, 15th March 1978, with slight wear and creases, with certificate
14248.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

1988 Intermámor - musalliance transactiviste, underground kiadvány
14249.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft