Tisztelet a kivételnek, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Ráday Imre, Rózsahegyi Kálmán szereplésével. Írta: Boross Elemér. Rendezte: Ráthonyi Ákos. Zene: Fejér György. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kuti és Csertyánszky nyomda. Kino Film. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, kissé foltos. 84x29,5 cm, teljes: 95x31,5 cm / Vintage Hungarian movie poster, lithogra...
Két lány az utcán, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tasnády Fekete Mária, Bordy Bella, Csortos Gyula, Ajtay Andor szereplésével. Rendezte: Tóth Endre. Zene: Fényes Szabolcs Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Hunnia Film. Unitas nyomda. Hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 86,5x30 cm, teljes: 93x30 cm
Rau Tibor (1934-2000): Tízparancsolat. Színes cinemaskóp amerikai monumentális történelmi film (filmplakát terv), 1957 körül. Főszereplő: Yul Brynner. Tempera, karton. Jelzett. Apró lapszéli sérüléssel. 39,5x29,5 cm.
Rau Tibor (1934-2000): A nagy medve fiai (filmplakát terv), 1966 körül. Tempera, akvarell, karton. Jelzett. Kissé foltos. Jobb felső sarkában kissé foltos. 30x42 cm.