1909 Rigler József Ede falinaptára 1909, rajta Helbing Ferenc (1870-1958) illusztrációival és szecessziós díszeivel, laponként 1-1 illusztrációval, szakadt, sérült, foltos, 4 db lap, 43x31 cm
cca 1920-1930 Földes Imre (1881-1948): "Eau de Cologne Molnár & Moser. Minden nő álma." Földes Imre reklámgrafikája, kisplakát, nyomat üvegezett keretben, 25x17 cm, keret: 29,5x21 cm
1931 Liebner bácsi játékboltja 60 éves (1871-1931). Liebner Zsigmond gyermekjátékáruháza a "Babatündérhez", Budapest, V., Szent István tér 4. (Játékáru-katalógus). Pécsi József (1889-1956) fotóival. Benne Märklin vasutak és fémépítőjáték, Steiff játékok, stb. Tűzött papírkötés, a címlap a gerincnél kissé sérült, de túlnyomórészt jó állapotban. 32 p.
cca 1910 Fettner ventilátorok képes katalógus villamosok, autók, autóbuszok a képeken / Ventilation picture calalogue, with trams, railways, cars. 30 p