Reklám Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2876351
12060
40
Advertisement
cca 1910-1920 Fészl J. Hotel Panonia Szálloda Kolozsvár, szecessziós szállodai boríték/tartó számlához, vagy étlaphoz, 19x13 cm 2874223
12061
40
Advertisement
1915 Szántó Béla Keleti Kávéházának levélpapírja, egy lapon kézzel írt levéllel, 2 sztl. lev. 2864818
12062
40
Advertisement
1916 Páskuj Imre hazai iparcsarnok szepességi vászon áruk fejléces számla 2874238
12063
40
Advertisement
Czirják Menthe bonbon papírdoboz, d: 7,5 cm 2864126
12064
40
Advertisement
Kétfilléres gyújtó, használatlan 2876308
12065
40
Advertisement
cca 1910 Galgóc (Hlohovec/Freistadt), Török Gyula Gyógyszertára a "Szent József"-hez Ostya/Oblaten boríték, szecessziós illusztrációval, 8,5x10,5 cm 2864789
12066
40
Advertisement
Altmann & Kühne bonbonos doboz, tervezte Kaeszné Lukáts Kató. 9x9 cm Kissé kopott 2864121
12067
40
Advertisement
Jupiter gyújtó, bontatlan csomagolás, 5×5 cm 2887183
12068
40
Advertisement
cca 1970 Salchichas Puskas, Puskás Ferenc, az Aranycsapat, a Honvéd és a Real Madrid legendás labdarúgójának spanyol kolbász-virsli gyárának reklám zászlója. Műszálas szövet, apró kopásnyomokkal, 35x17,5 cm. Gyűjtői ritkaság!!! / Salchidas Puskas flag, marketing tool for the sausage factory operated by the legendary football player. With minor wear. 35x17,5 cm cm. Very rare collector's item! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft