19077.
40. Lezárult nagyaukció
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
80 000 Ft
Ezüst (Ag) Cigarettatárca, 1906 körül, Szent Hubertusz zománcos jelenettel. Korának megfelelő minimális sérülésekkel, 7,5x9,5 cm, jelzett, bruttó: 151,3 g