30146.
40. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
11 000 Ft
DN "Mária Terézia / A kémlészettan tanulmányi érme" aranyozott bronz emlékérem, a Selmecbányai Bányászati Akadémia tanulmányi éremsorozata, Kohász jutalomérme, utánveret dísztokban "MAR THERESIA PIA AUG FEL REI METALLURG RESTAURATRIX". Szign.: M. Donner F. (45mm) T:XF,VF ph, karc, kopott aranyozás / Hungary ND "Maria Theresia / Study Medal of Chemistry" gilt bronze commemorative medallion of the study medal series of the Selmecbánya Mining Academy. Metallurgist award medal restrike in case. Sign.: M. Donner F. (45mm) C:XF,VF edge error, scratch, worn gilt