https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~16449/1912-Budapest-Szekesfovaros-Kozlekedesi-Reszvenytarsasag-Sportegyesulete-a-sport-teren-~II2874135
2874135
30177
40
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
LeÃrás:
1912. "Budapest SzékesfÅ‘város Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" aranyozott fém dÃjérem (36mm) T:XF kopott aranyozás /
Hungary 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" gilt metal award medal (36mm) C:XF worn gilt
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk