https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~16449/Matzon-Frigyes-1909-1986-1933-Penzintezeti-Kozpont-Tisztviseloinek-Sportegyesulete-1923-br~II2869205
2869205
30195
40
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
LeÃrás:
Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. "Pénzintézeti Központ TisztviselÅ‘inek Sportegyesülete 1923" bronz dÃjérem "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel, hátoldalán "DiszkoszvetÅ‘-csapat II. hely 1933" gravÃrozással (49mm) T:AU patina /
Hungary 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronze award medal with "Arkanzas BP." maker's mark and with "Diszkoszvető-csapat II. hely 1933" engrave on the back. Sign.: Frigyes Matzon (49mm) C:AU patina
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk