14286.
40. Lezárult nagyaukció
Plakát
80 000 Ft
Két lány az utcán, 1939. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tasnády Fekete Mária, Bordy Bella, Csortos Gyula, Ajtay Andor szereplésével. Rendezte: Tóth Endre. Zene: Fényes Szabolcs Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Hunnia Film. Unitas nyomda. Hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 86,5x30 cm, teljes: 93x30 cm