Zsolnay modern ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~16397/Zsolnay-modern-okorver-mazas-repesztett-mazas-porcelan-vaza-jelzett-1960-korul-kis-kopC3~II2843074
2843074
11051
40
22000
Leírás: Zsolnay modern ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán váza, jelzett, 1960 körül, kis kopásokkal, m: 22,5 cm
: nagy_andras