Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 103

Mikola András (1884-1970): Asztali csendélet gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm / oil on canvas, signed, framed.
10000.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Agricola Lídia (1914-1994): Erdélyi táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 47×39 cm / Lydia Agricola (1914-1984): Transylvanian landscape. Oil on canvas, signed, framed, 47x39 cm
10001.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Rónai Géza (1886-1944): Erdélyi falu. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37x44 cm / Géza Rónai (1886-1944): Transylvanian village. Pastell on paper, signed, framed, 37x44 cm
10002.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
10003.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Felsőbánya - Kettős torony 1925 Rézkarc, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22x17 cm / Vilmos Aba-Novák (1894-1941): Felsőbánya Baia Sprie, 1925. Etching on paper, signed, 22x17 cm
10004.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Simon Béla (1910-1980): Almaszedés. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 47x35 cm Dekoratív fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
10005.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Ács Ferenc (1876-1949): Kolozsvári utca. Olaj, karton. Jelezve balra lent. 50x72 cm. Üvegezett fakeretben. / Ács Ferenc (1876-1949): Street in Cluj. Oil on board. Signed lower left. 50x72 cm. Framed.
10006.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Varga Mátyás (1910-2002): Kolozsvár, 1943. Tempera, papír, jelezve balra lent, 62x46,5 cm / Mátyás Varga (1910-2002): Cluj, 1943. Tempera on paper, signed lower left, 62x46,5 cm cm
10007.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Kudelász Károly (1896-1973): Kolozsvári panoráma, 1940. Akvarell, papír, balra lent autográf felirattal helyszínnel megnevezve és datált (Kolozsvár 1940.X. 17?), hátoldalán pecséttel jelzett és Kudelász Károly autográf ajándékozási soraival Varga Mátyás (1910-2002) grafikus részére, paszpartuban, 36,5x39 cm / Carol Kudelász (1896-1973): Panorama of Cluj, 1940. Watercolour on paper, with the stamp of Carol Kudelász and autograph dedication to artist Mátyás Varga (1910-2002), in passepartout, 36,5x39 cm
10008.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Körmendi-Frim Ervin (1885-1939): Napfényes utca, 1912. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 46x55 cm. / oil on canvas, signed, framed
10009.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Pirk János (1903-1989): Bazsarózsás csendélet, 1948. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Gödöllő 1948 felirattal. 29×34,5 cm. Fa keretben. / Oil on wood fibre, signed.
10010.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Szőnyi István (1894-1960): Férfi portré (önarckép?). Szén, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész hagyatékából. 33x20,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10011.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft