Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 103

Báró Mednyánszky László (1852-1919): Alak (tanulmány). Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Mednyánszky hagyatéki bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 42x29 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Standing figure (study). Pencil on paper. Signed lower right. With Mednyánszky estate stamp. Framed. 42x29 cm
10036.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
238,73
257,14
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1913-as, feltehetően műcsarnoki kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 72,5×97 cm. / oil on canvas, signed, with exhibition label from 1913 on the reverse, framed
10037.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
238,73
257,14
Náray Aurél (1883-1948): Kislányok. Olaj, karton. Jelzett. Sérült fa keretben. 34x27 cm / oil on board, signed, framed
10038.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
Geiger Richárd (1870-1945): Cigarettázó hölgy. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 23×31 cm. / oil on board, signed
10039.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
Adolf Zdrazila (1868-1942): Hazafelé (vihar előtt). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm / Adolf Zdrazila (1868-1942): On the way home (before stomr), oil on canvas, signed lower left, framed
10040.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
371,35
400,00
Tipary Dezső (1887-1967): Tehenek a vízparton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált. Kis sérüléssel. Reprodukálva: Tipary Dezső élete és művészete. Bp., 2010, GMR Reklámügynökség. 117. oldal, 34. képtábla. Fakeretben. 75×100 cm. A tételhez hozzátartozik a könyv, amelyben reprodukálva a festmény. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Dezső Tipary (1887-1967): Cows on the banks of a river. Oil on canvas. Signed lower right. Restored. With small damage. Reproduced in the book: Tipary Dezső élete és művészete, 93. o. Framed. 75x100 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10041.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
397,88
428,57
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Aratási tanulmány. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent: G B. Lap sarkai kartonra rögzítve. Paszpartuban. 15x18 cm / pencil on paper, signed
10042.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! + Hozzá a grafika korabeli számozott karton mappája (Fünfzig Handzeichnungen. Könyves Kálmán Rt. Budapest 1913.). 13/200 sorszámmal, valamint a belívvel.
10043.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Viski János (1891-1987): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, sérült fa keretben, 50x40 cm / oil on canvas, signed, with vey minor surface damage, framed
10044.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
Zsigmond Béla (?-1945 k.): Velencei részlet, 1928. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 33,5x45 cm / Zsigmond Béla (?-1945 k.): Venice, Italy. Oil on board, signed lower right, framed. 33,5x45 cm
10045.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
172,41
185,71
Kövér Gyula (1883-1972): Miskolci udvar kislánnyal, 1910-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm / watercolour on paper, signed, framed
10046.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Boemm Ritta (1868-1948): Baba. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, framed
10047.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft