Báró Mednyánszky László (1852-1919): Alak (tanulmány). Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Mednyánszky hagyatéki bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 42x29 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Standing figure (study). Pencil on paper. Signed lower right. With Mednyánszky estate stamp. Framed. 42x29 cm
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1913-as, feltehetően műcsarnoki kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 72,5×97 cm. / oil on canvas, signed, with exhibition label from 1913 on the reverse, framed
Adolf Zdrazila (1868-1942): Hazafelé (vihar előtt). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm / Adolf Zdrazila (1868-1942): On the way home (before stomr), oil on canvas, signed lower left, framed
Tipary Dezső (1887-1967): Tehenek a vízparton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált. Kis sérüléssel. Reprodukálva: Tipary Dezső élete és művészete. Bp., 2010, GMR Reklámügynökség. 117. oldal, 34. képtábla. Fakeretben. 75×100 cm. A tételhez hozzátartozik a könyv, amelyben reprodukálva a festmény. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Dezső Tipary (1887-1967): Cows on the banks of a river. Oil on canvas. Signed lower right. Restored. With small damage. Reproduced in the book: Tipary Dezső élete és művészete, 93. o. Framed. 75x100 cm ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Aratási tanulmány. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent: G B. Lap sarkai kartonra rögzítve. Paszpartuban. 15x18 cm / pencil on paper, signed
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld! + Hozzá a grafika korabeli számozott karton mappája (Fünfzig Handzeichnungen. Könyves Kálmán Rt. Budapest 1913.). 13/200 sorszámmal, valamint a belívvel.
Viski János (1891-1987): Női portré. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, sérült fa keretben, 50x40 cm / oil on canvas, signed, with vey minor surface damage, framed
Zsigmond Béla (?-1945 k.): Velencei részlet, 1928. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 33,5x45 cm / Zsigmond Béla (?-1945 k.): Venice, Italy. Oil on board, signed lower right, framed. 33,5x45 cm
Kövér Gyula (1883-1972): Miskolci udvar kislánnyal, 1910-es évek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 22x30 cm / watercolour on paper, signed, framed