Boris László (1897-1924), 5 db mű: Boksz-sorozat I-V. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán Haas Galéria kiállítási címkéivel. Üvegezett fa keretben, 15×22 cm / László Boris (1897-1924), 5 works of art: Box-series I-V. Mixed technique on paper, all of them signed. With Haas Gallery, Budapest exhibition labels on the reverse. Framed with glass, 15×22 cm
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Konstruktív szivarozó. Tus, akvarell, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 30x21,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter, watercolour and ink on paper, unsigned, in passepartout. 30x21,5 cm
Markó Lajos (1882-?): Dante: Divina Commedia /Inferno/. Markó Lajos 25 eredeti rézkarca. Az előszót Berzeviczy Albert írta hozzá. Rézkarc, papír. Mindegyik jelzett. Többsége számozott (17.), néhány számozás nélkül. A fedlap szerint 25 rézkarcot tartalmaz a mappa, az árverésünkön szerepelő példány 26 db rézkarcot tartalmaz. Lapméret: 30x24 cm. Dante felirattal ellátott, sérült mappában. Gyűjtői ritkaság!
Edvard Munch (1863-1944): Tájkép (Landschaft). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. Megjelent: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Életmű katalógusszámok: Woll 298 II (von III). Schiefler 268 I (von II). Kisebb elszíneződéssel. 10x14,5 cm. / etching on paper, unsigned, published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Oeuvre catalogue no.: Woll 298 II (of III). Schiefler 268 I (of II).
Patkó Károly (1895-1941): Fürdőzők pihenője. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23×25 cm / Károly Patkó (1895-1941): Bathing people taking a rest. Etching on paper, signed. Framed with glass. 23x25 cm.
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Portfolio 3 db mappában, össz. 36 db rajzzal. Ceruza, színes ceruza, tus, papír, hártyapapír, jelzés nélkül, albumlapok kartonjaira ragasztva, albumok borítóján monogrammal jelezve. 16,5x9 és 29x20 cm közötti méretekben.