Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 103

10060.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
397,88
428,57
Szantrucsek (Santrucek) Jenő (1903-1965): Expresszív jelent. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm / Jenő Szantrucsek (Santrucek) (1903-1965): Expressive scene. Watercolour on paper. Signed. Framed. 29×39 cm
10061.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
397,88
428,57
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Konstruktív szivarozó. Tus, akvarell, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. 30x21,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter, watercolour and ink on paper, unsigned, in passepartout. 30x21,5 cm
10062.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
397,88
428,57
Sass Árpád (1896-1957): Cirkusz. Pasztell. papír. Jelzett .34x45 cm Üvegezett keretben / pastell on paper, signed, framed
10063.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
Markó Lajos (1882-?): Dante: Divina Commedia /Inferno/. Markó Lajos 25 eredeti rézkarca. Az előszót Berzeviczy Albert írta hozzá. Rézkarc, papír. Mindegyik jelzett. Többsége számozott (17.), néhány számozás nélkül. A fedlap szerint 25 rézkarcot tartalmaz a mappa, az árverésünkön szerepelő példány 26 db rézkarcot tartalmaz. Lapméret: 30x24 cm. Dante felirattal ellátott, sérült mappában. Gyűjtői ritkaság!
10064.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
225,46
242,86
Edvard Munch (1863-1944): Tájkép (Landschaft). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. Megjelent: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Életmű katalógusszámok: Woll 298 II (von III). Schiefler 268 I (von II). Kisebb elszíneződéssel. 10x14,5 cm. / etching on paper, unsigned, published in the book: Hermann Struck: Die Kunst des Radierens. Ein Handbuch (Berlin: Bruno Cassirer). Oeuvre catalogue no.: Woll 298 II (of III). Schiefler 268 I (of II).
10065.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 007,96
1 085,71
Gulácsy Lajos (1882-1932): Mesetá.j Ceruza, papír, jelzett: L. de Gulácsy. 8x13 cm. Üvegezett keretben / pencil on paper, signed, framed
10066.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
742,71
800,00
Márffy Ödön (1878-1959): Portré. Ceruza, papír. Kétoldalas 43x32 cm Üvegezett keretben
10067.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
371,35
400,00
Józsa Sándor (1910-1989): Önarckép, 1930. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm / Sándor Józsa (1910-1989): Self portrait, 1930. Charcoal on paper, signed lower right, framed.
10068.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Fürdőző aktok. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hajtásnyommal 29x33,5 cm / etching on paper, unsigned, with minor flaw
10069.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,80
108,57
10070.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Galambos Margit (?-?), működött 1920-30 körül: Portfolio 3 db mappában, össz. 36 db rajzzal. Ceruza, színes ceruza, tus, papír, hártyapapír, jelzés nélkül, albumlapok kartonjaira ragasztva, albumok borítóján monogrammal jelezve. 16,5x9 és 29x20 cm közötti méretekben.
10071.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft