Boemm Ritta (1868-1948): Baba. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérül... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/41/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16772/Boemm-Ritta-1868-1948-Baba-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-serult-fakeretben-50x40-cm-~II2955323
2955323
10047
41
50000
Classic paintongs and graphics
Leírás: Boemm Ritta (1868-1948): Baba. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, framed
: nagy_andras