10080.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
130 000 Ft
336,79 EUR, 371,43 USD
Csabai Rott Margit (1893-1973): Téli táj, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. A hátoldalán Nemzeti Szalon és Munkácsy Céh kiállítási raglapjaival. 60x70 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, with exhibition labels on the reverse, framed