10021.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
60 000 Ft
155,44 EUR, 171,43 USD
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Tehén borjával, 1911. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán XI. veneziai Nemzetközi Műkiállítás 1914 raglapjával és címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 29,5×45 cm / watercolour on paper, signed, with Venezia 1914 exhibition label on the reverse, framed