10076.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
900 000 Ft
2 331,61 EUR, 2 571,43 USD
Erdélyi Béla (1891-1955): Hölgy virágok közt (Jakula Kálmánné, Neumayer Mária. Jakula Kálmán, Erédlyi Béla barátjának felesége). 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed., 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 45x60 cm / oil on canvas, signed, framed.