Gábor Jenő (1893-1968): Építkezés. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/41/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16772/Gabor-Jeno-1893-1968-Epitkezes-Tempera-papir-Jelezve-jobbra-lent-Uvegezett-fakeretben~II3005627
3005627
10057
41
240000
Classic paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
240 000 Ft 648,65 EUR , 705,88 USD
Leírás: Gábor Jenő (1893-1968): Építkezés. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 52x65 cm/ Tempera on paper, signed, framed
: nagy_andras