10068.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
50 000 Ft
Józsa Sándor (1910-1989): Önarckép, 1930. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm / Sándor Józsa (1910-1989): Self portrait, 1930. Charcoal on paper, signed lower right, framed.