10059.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
200 000 Ft
518,13 EUR, 571,43 USD
Kádár Béla (1877-1956): Falusi jelenet. Tus, papír, jelzett. Nagy Béla (1882-1962) százados, későbbi altábornagy részére dedikált, Kádár Béla autográf ajándékozási soraival. Kartonra ragasztva, foltos, 24,5×24,5 cm / ink on paper, signed, with Béla Kádár's autograph dedication lines