10073.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
150 000 Ft
15
Lakatos Artúr (1880-1968), Paul Signac után: A kikötő színei. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Javított. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50×65 cm. / oil on canvas, signed, restored, framed