Mikola András (1884-1970): Asztali csendélet gyümölcsökkel. Olaj, vász... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/41/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16772/Mikola-Andras-1884-1970-Asztali-csendelet-gyumolcsokkel-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-lent~II2966026
2966026
41
180000
Classic paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
Leírás: Mikola András (1884-1970): Asztali csendélet gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 55x68 cm / oil on canvas, signed, framed.
: nagy_andras