10037.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
90 000 Ft
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1913-as, feltehetően műcsarnoki kiállítási raglappal. Dekoratív fakeretben, 72,5×97 cm. / oil on canvas, signed, with exhibition label from 1913 on the reverse, framed