10048.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
200 000 Ft
Tornai Gyula (1861-1928): Gyerekportré. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra középenkissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x40 cm / oil on canvas, mounted on board, signed, framed