10045.
41. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
65 000 Ft
Zsigmond Béla (?-1945 k.): Velencei részlet, 1928. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 33,5x45 cm / Zsigmond Béla (?-1945 k.): Venice, Italy. Oil on board, signed lower right, framed. 33,5x45 cm