Bihari Sándor (1855-1906): "Bizsu" cigány vázlata. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Bihari Sándor hagyatéka 1906 raglappal valamint "Bizsu" cigány vázlata és "Bihari Sándornétól emlékül 1908. máj. 27-én" korabeli felirattal. Üvegezett fakeretben. 23,5x16,5 cm. / pencil on paper, unsigned, with the artist's estate label on the reverse
Róth Miksa (1865-1944): Üvegablak terv. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent, lap alján Róth Miksa szárazbélyegzővel. Lap széle kissé foltos és kissé sérült, rajz ép, kartonra kasírozva, 41x18 cm / watercolour and ink on paper, signed, on cardboard, slightly stained and slightly damaged on the edges.
XIX. sz. festő: Gyermek tyúkokkal. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dublírozott, restaurált. Hátoldalán BÁV 95. aukció címkéjével és krétával írt 162. sorszámmal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 79x63 cm. / XIXth century painter: Child with chicken. Oil on canvas, unsigned, restored, framed, 79x63 cm
Franz Xaver Reinhold (1816-1893): Seebenstein várának udvara, 1885. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: F. Reinhold 1885. Proveniencia: BÁV, 31. képaukció, 1973, 189. tétel. Hátoldalán az aukció címkéjével és Schloss Eisgrub raglappal Fakeretben. 31x21 cm. / Franz Xaver Reinhold (1816-1893), Austrian painter: Seebenstein castle, 1885. Oil on canvas. Signed lower left: F. Reinhold 1885. Auctioned: BÁ...
P jelzéssel: Strandjelenet, Trouville, Franciaország, 1892. Olaj, fatábla. Fakeretben. 20x26,5 cm / Beach scene, Trouville, France. Oil on wood, signed P 92, framed
Carl Hoff (1838-1890): Lány portré. Olaj, falemez, jelezve jobbra fent. 30,5x23 cm. / Carl Hoff (1838-1890): Portrait of a girl. oil on wood, signed upper right, framed
Dely Alice (Béli Vörös Ernőné) (1887 - ?) Akt hegedűvel. Olaj, Karton. Jelzett, üvegezett dekoratív fa keretben 16x11 cm / olil on board, signed, framed
Iványi-Grünwald Béla (1867-1940): Parasztok (tanulmány). Ceruza, papír, jelezve jobbra lent: G B. Lap sarkai kartonra rögzítve. Gyűrődésekkel. 20x16 cm / pencil on paper, signed