Aczél Henrik Emil (1876-1946): Női akt vörös lepellel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett florentin fakeretben. 84×53 cm / oil on board, signed, in decorative frame. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Márk Lajos (1867-1940): Dáma fotelben. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm / Lajos Márk, also known as Louis Marc (1867-1940): Lady in an armchair. Oil on canvas, signed lower right, framed. 80×60 cm
Friedlinger Jenő (1890-?): Kastélyenteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Friedlinger J. Hátoldalán töredékes címkén korabeli, olvashatatlan felirattal. Szélein apró felületi, feltehetően keret által okozott sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm. / oil on canvas, signed lower right, with very minor surface damages on the edges, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POS...
Pap Emil (1884-1955): Virágos udvar. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 65x101 cm / oil on canvas, signed, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Vass Elemér (1887-1957): Magvető. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, Hátoldalán korabeli címkén feliratozott és 150 korona árral. Dekoratív fakeretben. 49x34,5 cm / oil on board, signed, with old label on the reverse, framed
Ruzicskay György (1896-1993): Párizsi részlet. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 27x34 cm. / pastell on paper, signed, framed
Scheiber Hugó (1873-1950): Zenélő nő. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Borbély László művészettörténész tanulmányával. Üvegezett fakeretben. 39,5x29 cm / mixed technique on paper, signed lower right, With the essay by art historian László Borbély. Framed.
Kádár Béla (1877-1956): Falusi jelenet. Tus, papír, jelzett. Nagy Béla (1882-1962) százados, későbbi altábornagy részére dedikált, Kádár Béla autográf ajándékozási soraival. Kartonra ragasztva, foltos, 24,5×24,5 cm / ink on paper, signed, with Béla Kádár's autograph dedication lines