Vanek József (1880-1944): Apache negyed. Akvarell, papír. üvegezett, keretben. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, Kiállítva a Nemzeti Szalon 1914-es tavaszi tárlatán 27x22 cm / watercolour on paper, signed, with autograph description on the reverse
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Templomban. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, unsigned, framed
Erdélyi Béla (1891-1955): Hölgy virágok közt (Jakula Kálmánné, Neumayer Mária. Jakula Kálmán, Erédlyi Béla barátjának felesége). 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed., 1930-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekora...
Pogány Lajos (1873-1947): Art deco hölgyek, 1928. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, framed
Fried Pál (1893-1955): Női akt. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm / Pál Fried (1893-1955). Lying nude woman. Oil on canvas, signed, framed
Molnár C. Pál (1894-1981): Hegyvidéki táj. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott. Fakeretben, 20×30 cm / Molnár C. Pál (1894-1981): Landscape. Oil on wood, signed. Framed, 20×30 cm
Csabai Rott Margit (1893-1973): Téli táj, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. A hátoldalán Nemzeti Szalon és Munkácsy Céh kiállítási raglapjaival. 60x70 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, with exhibition labels on the reverse, framed