ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Csont piros lábossal, 1992. Olaj, farost, jelezve középen lent, hátoldalán ef.Zámbó István autográf feliratával és Szöllősi-Nagy-Nemes gyűjtemény bélyegzőjével. Fakeretben. 24×29,5 cm / oil on fibre board, signed, with the artist's autograph description on the and Szöllősi-Nagy-Nemes collection stamp on the reverse
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül, 1974. Monotípia, papír. Jelzett. Hátoldalán Bálint Endre autográf ajándékozási soraival Polgár Rózsa (1936-2014) Kossuth-díjas magyar textilművész részére, 1974 karácsonyán. Proveniencia: Polgár Rózsa hagyatékából. 19x25 cm Üvegezett keretben. / monotype on paper, signed, with the artist Endre (André) Bálint's autograph dedication on the reverse. framed
Fajó János (1937-2018): Kontra lejtő, 2004. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán, attest és Fajó János autográf ajándékozási soraival Haraszty István (1934-2022) szobrász, festőművész 70. születésnapjára a hátoldalán. 35,5x25,5x5 cm. / Jan (János) Fajó (1937-2018): Kontra lejtő, 2004. Oil on wood, signed, with attest and autograph dedication lines on the reverse for István Haraszty. 35,5x25,5x5 cm.
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm
Géza Perneczky: Important Business No. 2. Hopp-Halász Károly (1946-2016), a Pécsi Műhely tagjának 5 db nyomatával a modulált televízió (modulated television) sorozatból és Perneczky Géza (1936-) 4 db nyomatával (modulate person). Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Köln, 1973, Perneczky Géza kiadása. Kiadói papírmappában, mappa hátoldala alján és néhány lap szélénapró sérüléssel, máskülönben jó áll...
Koppány Attila (1947-): Kockafa. Akril, applikáció, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm. / acrylic and application on canvas, signed on the reverse