Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 130

10210.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
Gádor Emil (1911-1998): Őszi fák. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10211.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
Kokas Ignác (1926-2009): Váli táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Kokas Ignác saját kezű, 1959-es ajándékozási soraival Rozi-nak 38x49 cm / watercolur on paper, signed, with autograph dedication on the reverse
10212.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
Schéner Mihály (1923-2009): Máj-pinkulum, csöcsői szem-száj. filctoll, papír. J.n. Diabolikon infernális történetek c. kötetben reprodukált. Üvegezett keretben 30x20 cm Schéner Mihály emlékkiállításon szerepelt 2010-2011-ben a Lyukasóra Galériában. / felt pen on paper, signed, reproduced in the book: Diabolikon infernális történetek. Exhibited: Lyukasóra Gallery, 2010-11, framed
10213.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
In passing/Menet közben c. mappa, klf. alkotók, össz. 16 db lap : Banga Ferenc, Benes József, Borgó György Csaba, Butak András, Elekes Károly, Gallusz Gyöngyi, Kalmár István, Kéri Bálint Bence, Kovács Péter Balázs, Kótai Tamás, Madácsy István, Olajos György, Stefanovits Péter, Szemethy Imre, Szurcsik József, Zsankó László. Lito-ofszet, papír, mindegyik jelzett és számozott művészpéldány (E.A. IV/XX), 23x29 cm. Kiadói tokban, tokon kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban.
10214.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artists proof, 65x49 cm
10215.

Gyémánt László (1935-): Akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel, lapméret: 65x49 cm / László Gyémánt (1935-): Lying nude. Screenprint on paper, signed, artist's proof, 65x49 cm

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Mácsai István (1922-2005): Hattyúk tava, 1957. Ceruza, papír. jelzett. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. 46x26 cm keretben / pencil on paper, signed, framed
10216.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
16
Reich Károly (1922-1986): Szerelmesek. Toll, papír, jelzett, Reich Károly autográf ajándékozási soraival Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa és férje részére 1975-ből. 29x23 cm keretben / pen on paper, signed, with autograph deication lines to art historian Ibolya Ury, framed
10217.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
90,19
97,14
Drégely László (1932 - 1990): Nő, galamb. Olaj, aluminium, farost. Jelzett. 35x26 cm. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Keretben
10218.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
214,29
Xantus Gyula (1919-1993): Vonzódás, 1986. Vegyes technika, farost. Jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm / mixed technique on fibre board, signed upper right, with autograph description on the reverse, framed
10219.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
172,41
185,71
Klug K. György (1895-1969): A didergő király I-XIII. 13 db Akvarell illusztráció Móra Ferenc meséjéhez. Komplett sorozat, Akvarell papír, jelzett, verses dedikációval . Mindegyik külön Üvegezett keretben 23x30 cm. külső méret 34x51 cm
10220.

Kikiáltási ár:
320 000 Ft
848,81
914,29
Szász Endre (1926-2003): Büszkeség és balítélet. Olaj, farostlemez, jelzett. Dekoratív fakeretben, bársony berakással 45x45 cm.
10221.

Kikiáltási ár:
420 000 Ft
1 114,06
1 200,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft