10223.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
65 000 Ft
Amerigo Tot (1909-1984): NÅ‘i aktok. Litográfia, papÃr. jelzett, Amerigo Tot autográf ajándékozási soraival. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos fÅ‘munkatársa hagyatékából. 66x50 cm. Ãœvegezett keretben / Litograph on paper, signed, framed, from the estate of art historian Ibolya Ury