Bak Imre (1939-2022): Fényes VI., 1970. Szitanyomat, papír. Jelezve (Bak 70) és számozva (47/100) a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm. Korai szitanyomat. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Fényes VI. Screenprint on paper, signed and numbered on the reverse. Framed. Collector's item!