10194.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Barabás Márton (1952-): Alakok (cím nélkül), 1970-es évek. Ceruza, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm / ink and pencil on paper, signed, framed