10162.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
180 000 Ft
486,49 EUR, 529,41 USD
Baranyay András (1938-2016): Kéz (cÃm nélkül), 1970-es évek. Szitanyomat, papÃr. Jelzett, számozott: 1/4. Lap alja kissé foltos. 49×35 cm. Ãœvegezett fakeretben. Mindössze 4 példányban készült, becses gyűjtÅ‘i ritkaság. / screenprint on paper, signed, numbered: 1/4.