10170.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
Bartl József (1932-2013): Önarckép, 1964. Litográfia, papír, jelzett. 48x32 cm. Tudomásunk szerint soha korábban nem szerepelt árverésen a művész ezen portréja, az önarckép fiatalkorában készült. Rendkívül ritka grafika, gyűjtői darab!