10146.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
Beöthy-Steiner Anna (1902-1985): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány EA. 19/20 számozással, Beöthy-Steiner Anna autográf dedikációjával Joseph Kadar részére. 60x24 cm. Üvegezett fakeretben, üvegen repedéssel. / Serigraphy on paper, signed, artist's proof EA 19/20, with autograph dedication to Joseph Kadar, framed.