Deim Pál (1932-2016): "Fekete tükör". Akril, vásznazott lemez, jelezve... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/41/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Kortars-festmenyek-es-grafikak~16952/Deim-Pal-1932-2016-Fekete-tukor-Akril-vasznazott-lemez-jelezve-balra-lent-Hatoldalan-~II2850722
2850722
10161
41
240000
Contemporary paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
Leírás: Deim Pál (1932-2016): "Fekete tükör". Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm. / acrylic, signed, framed
: nagy_andras