10132.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
90 000 Ft
233,16 EUR, 257,14 USD
Georg Karl Pfahler (1926-2002): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Georg Karl Pfahler autográf ajándékozási soraival Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére. 21,5x21,5 cm. Üvegezett alumínium keretben. / serigraphy on paper, signed, with Georg Karl Pfahler autograph dedication lines to famous Hungarian sculptor, painter István Haraszty (1934-2022). framed