10234.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
90 000 Ft
243,24 EUR, 264,71 USD
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Napfény. Akvarell, kréta, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 54x40 cm. / Chalk and watercolour on paper, signed lower left, framed