10241.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Cím nélkül, 1957. Tus, papír. Jelezve balra lent: Gyarmathy 957. Hátoldalán R 57/4 katalógusszámmal. 29×20 cm. Fakeretben. / ink on paper, signed lower left, with catalogue no. R 57/4 on the reverse, framed.