10176.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
36 000 Ft
95,49 EUR, 102,86 USD
Gyémánt László (1935-): Női aktok, 1988. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett keretben, 21×10 cm. / pencil on paper, signed, framed