10163.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
380 000 Ft
1 027,03 EUR, 1 117,65 USD
Haraszty István (1934-2022): Szívforduló, 2009. Olaj, fém applikáció, farost, jelezve jobbra lent, fakeretben, 50×70 cm / oil and metal application on fibre board, signed lower right, framed