10214.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
28 000 Ft
In passing/Menet közben c. mappa, klf. alkotók, össz. 16 db lap : Banga Ferenc, Benes József, Borgó György Csaba, Butak András, Elekes Károly, Gallusz Gyöngyi, Kalmár István, Kéri Bálint Bence, Kovács Péter Balázs, Kótai Tamás, Madácsy István, Olajos György, Stefanovits Péter, Szemethy Imre, Szurcsik József, Zsankó László. Lito-ofszet, papír, mindegyik jelzett és számozott művészpéldány (E.A. IV/XX), 23x29 cm. Kiadói tokban, tokon kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban.