10126.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
150 000 Ft
388,60 EUR, 428,57 USD
Karsch, Manfred (1948-): Ősz a Mátrában, 1997. Olaj, farost, jelezve jobbra középen lent, hátoldalán autográf felirattal. és művész bélyegzőjével. Fakeretben. 71x95 cm / oil on fibre board, signed, with the artist's stamp and autograph description on the reverse, framed