10212.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Kokas Ignác (1926-2009): Váli táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Kokas Ignác saját kezű, 1959-es ajándékozási soraival "Rozi"-nak 38x49 cm / watercolur on paper, signed, with autograph dedication on the reverse