Kozma István (1937-2020): Kompozíció. Vegyes technika, papír. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/41/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Kortars-festmenyek-es-grafikak~16952/Kozma-Istvan-1937-2020-Kompozicio-Vegyes-technika-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-72x8~II2980454
2980454
10177
41
65000
Contemporary paintongs and graphics
Leírás: Kozma István (1937-2020): Kompozíció. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 72x82 cm / mixed technique on paper, signed, framed.
: nagy_andras