10149.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
150 000 Ft
388,60 EUR, 428,57 USD
Megyik János (1938-): Város, 2002/2017. Dombornyomás, akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 10x16,5 cm. Üvegezett fakeretben. Egyedi, gyűjtői darab!