10169.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
280 000 Ft
Misch Ádám (1935-1995): Madár, 1973. Olaj, vászon, jelezve középen jobbra lent, hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával, fakeretben, 80x60 cm. / Adam Misch (1935-1995): Bird, 1973. Oil on canvas, signed, with autograph description by Adam Misch on the reverse, framed, 80x60 cm