10217.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
34 000 Ft
Reich Károly (1922-1986): Szerelmesek. Toll, papír, jelzett, Reich Károly autográf ajándékozási soraival Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa és férje részére 1975-ből. 29x23 cm keretben / pen on paper, signed, with autograph deication lines to art historian Ibolya Ury, framed