10188.
41. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
150 000 Ft
10
Szász Endre (1926-2003): Portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Dekoratív fakeretben, 45×45 cm. / Oil on fibre board, signed, framed, from the estate of art historian Ury Ibolya